Kurs ósmoklasisty język angielski

Kursy egzamin ósmoklasisty język angielski – CKU Pitagoras – Warszawa

Kurs egzamin ósmoklasisty język angielski został stworzony na podstawie wytycznych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej z uwzględnieniem potrzeb uczniów. W naszym autorskim kursie z języka angielskiego nie ma przypadkowości prowadzenia zajęć – każda lekcja została stworzona tak, aby kursanci nabrali biegłości w rozwiązywaniu arkuszy egzaminacyjnych. Mimo, że program kursu zawiera wiele kreatywnych i nieszablonowych ćwiczeń ułatwiających korzystanie z języka angielskiego na co dzień, to nacisk kładziemy na umiejętności sprawdzane na egzaminie.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli – pasjonatów, którzy sprawiają, że uczniowie przychodzą na zajęcia z przyjemnością – a nie z obowiązku. Nasza kadra dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wie, jakie typy zadań często się powtarzają i na czym należy skupić uwagę podczas nauki. Na zajęciach kursanci poznają strategie ułatwiające rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych, a także zostaną wyczuleni na najczęściej popełniane błędy podczas rozwiązywania arkusza egzaminacyjnego z języka angielskiego.

Cele edukacyjne kursu dla ósmoklasisty z języka angielskiego:

• doskonalenie umiejętności rozumienia wypowiedzi ustnych oraz pisemnych,
  • rozwijanie umiejętności tworzenia spójnych i logicznych wypowiedzi pisemnych,
  • utrwalenie zagadnień gramatycznych i leksykalnych sprawdzanych podczas egzaminu,
  • dopracowanie umiejętności reakcji na wypowiedzi,
  • ugruntowanie słownictwa związanego z każdym tematem z listy tematów egzaminacyjnych,
  • kształtowanie właściwej organizacji pracy.

Korzyści płynące z kursu dla ósmoklasistów z angielskiego:

• otrzymanie pełnej i aktualnej informacji na temat egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego oraz wskazówek ułatwiających jego rozwiązanie;
  • otrzymanie wzorów wszystkich form pisemnych wymaganych na egzaminie oraz listy przydatnych zwrotów do wypowiedzi pisemnych;
  • osiągnięcie większej swobody w posługiwaniu się językiem angielskim;
  • rozwinięcie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacyjnych w języku angielskim;
  • kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

Metodyka – kursy ósmoklasisty język angielski (online i stacjonarny):

• objaśnienie,
  • praca z tekstem,
  • praca z nagraniem,
  • rozmowa dydaktyczna,
  • ćwiczenia przedmiotowe.

Program zajęć kursu z zakresu egzaminu dla ósmoklasisty

• rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń mających na celu uzupełnienie i powtórzenie słownictwa wymaganego na egzaminie, w tym także ćwiczeń gramatycznych oraz leksykalnych;
  • zapoznanie ze strategiami egzaminacyjnymi i wykorzystywanie ich w praktyce;
  • omówienie zestawów typowych zadań egzaminacyjnych;
  • przekazywanie informacji zwrotnych na podstawie kartkówek oraz prac domowych;
  • przeprowadzenie próbnych egzaminów, ocenienie i skomentowanie wyników.

Treści nauczania – kursu ósmoklasisty z  języka angielskiego

Kursy ósmoklasisty z języka angielskiego rozwijają uczniów w zakresie:

• znajomości środków językowych (leksykalnych, gramatycznych, ortograficznych i fonetycznych) w obrębie tematów określonych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną;
  • znajomości funkcji językowych;
  • gramatyki – struktur gramatycznych stosowanych w kontekstach sytuacyjnych;
  • rozumienia wypowiedzi ustnych;
  • rozumienia wypowiedzi pisemnych;
  • tworzenia wypowiedzi pisemnych.

Kurs ósmoklasisty online język angielski – CKU Pitagoras:

Kurs egzamin ósmoklasisty język angielski online umożliwia przygotowanie się do egzaminu bez konieczności wychodzenia z domu. Nasza kadra ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć online, co pozwoliło na wybranie przyjaznej dla użytkowników platformy oraz różnorodnych materiałów dydaktycznych.

Zajęcia mają na celu zaangażowanie uczestników – każda lekcja zawiera elementy słuchania, mówienia, czytania oraz pisania. Ważne jest, aby uczestnicy byli wyposażeni w sprawny mikrofon – tylko aktywny udział w zajęciach pozwoli w pełni wykorzystać kurs.

Zachęcamy również do zapoznania się z resztą naszej oferty kursów przygotowujących do egzaminu ósmoklasisty.